Judo Krosno - UKS Skorpion Krosno

Treningi w okresie ferii

10-02-2019

Zapraszamy na treningi JUDO w okresie ferii zimowych naszych zawodników, jak również dzieci i młodzież szkolną chcącą dopiero zapoznać się z dyscypliną olimpijską judo. Treningi odywają się według stałego harmonogramu zamieszczonego na naszej stronie. Naszych zawodników i nowych adeptów zachęcamy do treningów od poniedziałku do piątku, zarówno na basenie jak i na OREW-ie, natmoiast piątek jest dodatkowym dniem treningowym/randori na godzinę 17:00. Osoby, które pierwszy raz przyjdą na zajęcia w okresie ferii - NIE PŁACĄ za uczestnictwo w treningach. Trener Paweł, który w ten weekend zobaczał i dotknął Wielkiego Judo na Grand Slam w Paryżu postara się zapewnić podobnych doświadczeń na naszych treningach.

 

 

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online